Informacija pirkėjams

Norėdami naudotis www.dominicus.lt elektronine parduotuve, jūs turite išsirinkti norimą daiktą ir paspausti mygtuką „Įdėti į krepšelį“. Norėdami nusipirkti daiktą spauskite mygtuką „Pirkti“, o jei ketinate išsirinkti dar kažką spauskite nuorodą „Toliau rinktis prekes“. Savo prekių krepšelio tūrinį visada galite pasiekti per viršutiniame dešiniajame puslapio kampe esančią nuorodą „Krepšelis“ (čia taip pat matysite jūsų įsidėtų prekių kiekį). Prekių krepšelio puslapyje bus matomos visas prekių sąrašas, jų kiekis ir kaina. Jei nuspręsite pakeisti kažkurios iš krepšelyje esančių prekių kiekį, naudokitės mygtukais „+“ ir „–“, pridėdami arba atimdami po vieną prekę iš krepšelio.

 

Jeigu visos prekės jau sukrautos į krepšelį, spauskite mygtuką „Pirkti“. Sekančiame žingsnyje pasirinkite pirkimo būdą:

1)  Registruotis. Jei esate naujas www.dominicus.lt el. pirkėjas siūlome registruotis ir tapti mūsų nuolatiniu klientu. Norint prisiregistruoti reikės suvesti jūsų prašomus duomenis.

2)  Užsiregistravusiems. Suveskite jūsų el. pašto adresą ir slaptažodį ir spauskite mygtuką „Prisijungti“. Jei slaptažodį pamiršote – spauskite nuorodą „Pamiršau slaptažodį“, atsidariusiame lange įrašykite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime naują slaptažodį.

3)  Pirkti be registracijos. Pasirinkus šį būdą registracija nereikalinga. Įvykus pirkimo procedūrai jūsų duomenys bus iš karto ištrinti.

 

Užsakymo informacija

Šiame žingsnyje reikia suvesti prekių užsakymo informaciją. Suvedant pristatymo informaciją būtina užpildyti žvaigždutėmis paženklintus laukelius. Jei perkate prekes be registracijos, varnele pažymėkite, jei apmokėjimo adresas yra toks pats, kaip pristatymo. Jei registruojatės sitemoje, varnele pažymėkite jei apmokėjimo adresas yra toks pats, kaip pristatymo, jei norite gauti mūsų naujienlaiškį bei patvirtinkite, jog susipažinote  ir sutinkate su parduotuvės pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis. Registruotiems klientams šios informacijos iš naujo pildyti nereikės.

 

Pristatymas

Šį žingsnį turite atlikti, jei jūsų apmokėjimo adresas skiriasi nuo pristatymo adreso. Sąskaita bus išsiųsta jums, o prekės bus pristatytos jūsų nurodytam naujam pristatymo adresui. Įrašykite šiame žingsnyje komentarus, jei tokių turite.

 

Pristatymo būdas

Paririnkite pageidaujamą prekių pristatymo būdą. Prekes pristatome šiais būdais:

1)  Pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą per 2-4 darbo dienas. Pristatymo kaina 2,05 €.

2)  Pristatymas į artimiausią pašto skyrių per 7 darbo dienas. Pristatymo kaina 2,05 .

3)  Pristatymas per kurjerių tarnybą per 2-4 darbo dienas. Pristatymo kaina 4,05 .

 

Apmokėjimo būdas

Atsiskaityti už prekes galite:

1)  Per el. banką arba mokėjimo kortele (Paysera).

2)  Bankiniu pavedimu.

Pažymėkite varnele „Aš perskaičiau ir sutinku su pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis“. Įvykdžius mokėjimą prekės bus nedelsiant jums išsiųstos. Daugiau apie apmokėjimą rasite čia.

 

Patvirtinti užsakymą

Patvirtinkite prekių sąrašą. Jo apačioje pateikta bendra pirkinių suma, įskaitant pristatymo išlaidas. Jei išsirinktų prekių suma bus 30   ir daugiau, į Omniva paštomatą arba artimiausią pašto skyrių jūsų užsakymą pristatysime nemokamai. Kurjeris užsakymą pristatys nemokamai, jei išsirinktų prekių suma bus 45  ir daugiau.

 

Grąžinimo taisyklės

Klientas turi teisę grąžinti kokybišką prekę, kuri jam nepatiko, pranešdamas apie tai raštu Administratoriui per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, jeigu prekė nebuvo sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė. Prekės, kurios nėra įtrauktos į Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 17 punktą, gali būti grąžintos per 14 (keturiolika) dienų nuo jų pardavimo dienos. Tokiu būdu prekių keitimui ir grąžinimui, kurios įsigytos šioje Parduotuvėje, taikomos Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę, nėra vertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai. Administratorius, gavęs Kliento išsiųstą prekę, per 15 (penkiolika) dienų nuo rekės gavimo dienos grąžiną Klientui už prekę sumokėtus pinigus. Daugiau informacijos skaitykite pirkimo sąlygose ir taisyklėse.