Skruzdėlytė Birutė

Skruzdėlytė Birutė
Skruzdėlytė Birutė Skruzdėlytė Birutė Skruzdėlytė Birutė Skruzdėlytė Birutė

Aprašymas

Žaisminga pasakų knyga, pilna pavojingų nuotykių.

Trys spyglaiviu plaukiančios skruzdėlytės patenka į baisią audrą! Pasirodo, apie šią nelaimę joms buvo išpranašavusi Šimonių girios burtininkė gegutė Laima. Ji – tikra aiškiaregė, žinanti visų miško gyventojų paslaptis: ir šerno Zebediejaus, ir meškos Bobausės, ir netgi rupūžioko Afonijaus. 

Vytauto V. Landsbergio linksmos pasakaitės su gilia potekste, žaismingais nuotykiais, gražiais gamtos vaizdais ir jų paslaptimis – miško tankmės, skaidraus trykštančio šaltinėlio, upės tėkmės. Na, ir visa, kas joje gyvena: svarbiausios šios pasakos veikėjos skruzdėlytės, gegutė Laimutė, narsioji gelbėtoja rupūžė Aleksandra, neklaužada šernas Zebediejus, išsivoliojęs skruzdėlyne ir sugriovęs darbštuolių skruzdėlyčių namelius. O dar baisusis krioklys, per plauką nepražudęs trijų seserų skruzdėliukių... Visas veiksmas vyko šimtametėje Šimonių girioje, kur ošė senos išmintingos eglės. 

 Skaitykite knygos ištrauką.
Išparduota

Apie

Autorius:Vytautas V. Landsbergis Dailininkas:Vaidas Žvirblis Puslapiai:60 Išleidimo metai:2015 Formatas:17.5 x 23.5 cm, kieti viršeliai Skirta:4 - 12 m. ISBN:978-9955-811-86-2