Seno smuikininko dainelės. Drakonas ir upė (apgadintu viršeliu)

Seno smuikininko dainelės. Drakonas ir upė (apgadintu viršeliu)
Seno smuikininko dainelės. Drakonas ir upė (apgadintu viršeliu) Seno smuikininko dainelės. Drakonas ir upė (apgadintu viršeliu) Seno smuikininko dainelės. Drakonas ir upė (apgadintu viršeliu) Seno smuikininko dainelės. Drakonas ir upė (apgadintu viršeliu)

Aprašymas

Poezijos rinktinė skirta ir vaikams, ir tėvams. Sudaryta tematiniu principu, knyga atspindi skirtingus poeto kūrybos aspektus ir atskleidžia jo požiūrį į gyvenimą, draugystę, darbą, meilę, mirtį... 

"Šioje mano knygoje yra dvi knygos. Viena neseniai parašyta vaikams apie Drakoną. Joje norėjau papasakoti, kas žemėje atsitiktų, jeigu išdžiūtų visos upės, neiškritų nė vienas lašas. O mums kartais vis negerai: tai lietaus lašai už apykaklės krenta, tai tenka į šaltą vandenį bristi, tai praustis ne visada norisi... O jeigu viso to nebūtų?

Antrą šios knygos dalį rašiau visą gyvenimą negalvodamas, kas, kaip ir kodėl skaitys. Buvodamas mokyklose, susitikdamas su vaikais, išgirdau juos deklamuojančius mano eilėraščius, dainuojančius V. Kernagio sukurtas dainas. Supratau, kad ne vieną mano eilėraštį jau pasiėmė vaikai, ką jiems ir atiduodu leisdamas šią knygą, kuri tinka ir jų tėveliams.

Pagaliau pradėjau suprasti, kad ten, tuose eilėraščiuose, yra ir mano, kaimo vaiko, balsas, kurį kartais girdžiu rašydamas. Neretai atrodo, kad vis vedžiojuosi save - tą savo paties vaiką, kad esame dviese: aš - dabartinis ir jis - iš vaikystės. Visą gyvenimą gyvenu su juo: girdžiu jo balsą, matau jo akimis, kartais rašau jo žodžiais, nors už jį žinau daugiau, daugiau mačiau pasaulio." M. Martinaitis.

Kaina: 7,50 EUR Įdėti į krepšelį

Apie

Autorius:Marcelijus Martinaitis Dailininkas:Marius Jonutis Puslapiai:90 Išleidimo metai:2010 Formatas:21 x 20 cm, minkšti viršeliai Skirta:nuo 2 m. ISBN:978-8855-811-22-0